Myanmar-Thai Massage Lin

barmské, thajské, čínské,havajské masáže, reiki

Upozornění

Facebook page:

Sledujte nás na facebooku

Thajské masáže Lin na facebooku

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.

tradiční thajská olejová masáž

Thajské masáže Lin

Thajská lektorka s dlouholetou praxí provádí tradiční thajské olejové masáže, tradiční čínské baňkování a další masérské služby. Pro masáže používáme kvalitní bio oleje i další potřebné vybavení s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu.

Masážní salon se nachází v historickém centru města Chrudim a vychází vstříc zákazníkům i večerní pracovní dobou, která je dle předchozí domluvy na objednávku. V blízkosti je několik možností parkování. 

Nabídka služeb:

  • Tradiční čínské baňkování zad
  • Tradiční Thajská olejová masáž celého těla

 Masážní salon v Chrudimi

Salon naleznete v Široké ulici, č.p. 118 v prvním poschodí. Otevírací doba je dle předchozí objednávky od pondělí do pátku.

Objednávky:

telefon: 739 953 752 (po-pá 19-20h)

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Reiki

Reiki - ilustrace

Reiki je univerzální vesmírná síla, mocná energie lásky, svobody a poznání. Tělo i duše jsou dva propojené světy.

Pokud je jeden z nich v nepořádku, projeví se to i na druhém.

REIKI je proto doporučována při celkové vyčerpanosti a lidem unaveným každodenním shonem. Reiki probíhá v leže na zádech nebo v sedě přes oblečení a předává se dotykem rukou.

Reiki je všeobecně zároveň i životní styl svobody a spirituální učitel, nabízí bezpečnou cestu osobního rozvoje. Možnosti a plný význam Reiki člověk plně pochopí až tehdy, jakmile ji bude vědomě používat ve svém životě.

 

Masážní salon v ChrudimiVýzdoba salonuObjednávky na masáže a baňkování:
telefon: 739 953 752 (po-pá 19-20h)
e-mail: lin@thajskemasazelin.cz
salon: Široká ulice 118, Chrudim